05 BŘEZOVÝ DOMOV 4+KK
Popis domu

Bříza je dáma mezi stromy, známá pro svou schopnost čištění a ochrany. Ze dřeva se často dělávaly kolébky. Uklidňuje, zlepšuje náladu, pomáhá rozvíjet intuici a vnímavost. Nabije Vás energií.

„Březový domov“ se příjemně staví do ulice a předsazené parkovací stání vytváří protiváhu obytné části. Konfigurace umožňuje různé umístění domu na pozemek. Horizontální část přirozeně tvoří optickou bariéru směrem z ulice a napomáhá pocitu klidu a soukromí na zahradě. Podélný charakter obytné části domu jasně předurčil základní dispoziční členění. Přes zádveří se vstupuje do šatny, samostatného WC a hlavního obytného prostoru, který v přízemí tvoří dominantu v podobě velkorysého obývacího pokoje s jídelním koutem a kuchyní. V obývací části „levituje“ osobité schodiště do horního patra s ložnicemi a koupelnou. Všechny místnosti umožňují kvalitní zařízení interiéru a jsou vybaveny dostatkem úložných prostor. Dům se zahradou je propojen terasou, na které díky rohovému umístění naleznete dostatek soukromí.

Základní informace
Dispozice: 4+kk
Zastavěná plocha: 161,99 m²
Užitná plocha: 118,64 m²
Roční náklady na energii: 15 209 Kč
Minimální plocha pozemku: 350 m²
Standardy vnitřního vybavení
Varianta ELEGANT
Pracujeme s prověřenými materiály a v kvalitě neděláme kompromisy. Naše varianta Elegant tak obsahuje perfektní provedení exteriéru i interiéru ve velmi vysokém standardu. Samotnou estetiku prostoru můžeme vyřešit za vás nebo na vaše přání. Na výběr máme z celé řady kvalitních obkladů, podlah, sanitárního zařízení nebo kuchyní.
>>> Pro více informací klikněte zde <<<
Dřevěná varianta
ZDĚNÁ VARIANTA
3 950 000 Kč
Zděná varianta
Cenu zděné varianty domu vám rádi zašleme na vyžádání.
Varianta EXCLUSIVE
Umíme uspokojit i skutečně náročné zákazníky. Pokud hledáte jen to nejlepší, pak je tato varianta přesně pro vás. Nabídneme vám celou řadu nadstandardních materiálů a doplňků, ať už se jedná o použité materiály v interiéru (podlahy, schodiště, kuchyně) nebo o vybavení koupelen. Pokud si budete přát zlaté kohoutky, budete je mít.
>>> Pro více informací klikněte zde <<<
Dřevěná varianta
ZDĚNÁ VARIANTA
4 177 000 Kč
Zděná varianta
Cenu zděné varianty domu vám rádi zašleme na vyžádání.
Varianta INDIVIDUAL
Chcete si svůj domov dotvořit sami? Ani to u nás není problém. Vše je jen o vzájemné domluvě a vašich přáních. Své zákazníky do ničeho netlačíme, ctíme jejich vkus a požadavky. Vy si jednoduše vyberete, co se vám líbí, a my už se postaráme o zbytek. Konečný výsledek – nový domov – bude prostě váš. A bez starostí. Dřevěná varianta, zděná varianta
 
Dřevěná varianta, zděná varianta
Naceníme vám vaše sny.
Technické nákresy
Karta domu pro tisk
Rádi Vám poradíme
info@opravdovy-domov.cz
+420 736 513 503

Kontakní formulář