06 DUBOVÝ DOMOV 5+KK
Popis domu

Dub je mocný, dodává tělu sílu a povzbuzuje plodnost. Podporuje myšlenkové procesy. Pomáhá s rozhodováním v obtížných situacích.

„Dubový domov“ je naším zástupcem tradičního rodinného domu. Dvoupatrová dispozice je zakončena klasickou sedlovou střechou. Tradiční proporce obytné části doplňuje moderní parkovací stání se skladovými prostory. Kontrast je podpořen i kombinací omítky a dřevěného obkladu na jednotlivých částech. Dům je umístěn solitérně na pozemku a od veřejného prostoru jej odděluje předzahrádka a plot. Ze zádveří se vstupuje do hlavního obývacího prostoru, do koupelny, šatny a pracovny, která může sloužit i jako pokoj pro hosty. Obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem je středobodem domu. Druhé patro je přístupné ze schodiště v obývacím pokoji a najdeme zde dva dětské pokoje, ložnici a dvě koupelny. Dětská koupelna je přístupná z chodby, druhá je soukromá se vstupem z ložnice. Celý dům je vhodně vybaven úložnými prostory, tolik potřebnými pro skutečný život a komfort. Hlavní propojení interiéru se zahradou je i zde přes terasu, která je jednoduše přístupná i průchodem vedle parkovacího stání.

Základní informace
Dispozice: 5+kk
Zastavěná plocha: 162,73 m²
Užitná plocha: 133,77 m²
Roční náklady na energii: 9 900 Kč
Minimální plocha pozemku: 500 m²
Standardy vnitřního vybavení
Varianta ELEGANT
Pracujeme s prověřenými materiály a v kvalitě neděláme kompromisy. Naše varianta Elegant tak obsahuje perfektní provedení exteriéru i interiéru ve velmi vysokém standardu. Samotnou estetiku prostoru můžeme vyřešit za vás nebo na vaše přání. Na výběr máme z celé řady kvalitních obkladů, podlah, sanitárního zařízení nebo kuchyní.
>>> Pro více informací klikněte zde <<<
Dřevěná varianta
ZDĚNÁ VARIANTA
4 320 000 Kč
Zděná varianta
Cenu zděné varianty domu vám rádi zašleme na vyžádání.
Varianta EXCLUSIVE
Umíme uspokojit i skutečně náročné zákazníky. Pokud hledáte jen to nejlepší, pak je tato varianta přesně pro vás. Nabídneme vám celou řadu nadstandardních materiálů a doplňků, ať už se jedná o použité materiály v interiéru (podlahy, schodiště, kuchyně) nebo o vybavení koupelen. Pokud si budete přát zlaté kohoutky, budete je mít.
>>> Pro více informací klikněte zde <<<
Dřevěná varianta
ZDĚNÁ VARIANTA
4 560 000 Kč
Zděná varianta
Cenu zděné varianty domu vám rádi zašleme na vyžádání.
Varianta INDIVIDUAL
Chcete si svůj domov dotvořit sami? Ani to u nás není problém. Vše je jen o vzájemné domluvě a vašich přáních. Své zákazníky do ničeho netlačíme, ctíme jejich vkus a požadavky. Vy si jednoduše vyberete, co se vám líbí, a my už se postaráme o zbytek. Konečný výsledek – nový domov – bude prostě váš. A bez starostí. Dřevěná varianta, zděná varianta
 
Dřevěná varianta, zděná varianta
Naceníme vám vaše sny.
Technické nákresy
Karta domu pro tisk
Rádi Vám poradíme
info@opravdovy-domov.cz
+420 736 513 503

Kontakní formulář